Kurumsal

Kurumsal

İZOBAŞKENT Yalıtım İzolasyon olarak Sprey Poliüretan Köpük ısı, ses, ve su yalıtımı uygulamaları konusunda güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden siz değerli müşterilerimize kalıcı ve kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Misyon
poliüretan köpük, poliüretan ankara, sprey poliüretan, ankara poliüretan, poliüretan

İZOBAŞKENT Yalıtım İzolasyon olarak hedefimiz müşterilerimizin beklediği kalitede işler yapmanın ötesinde tasarımlarımızın ruhunu müşterilerimizin hayalleriyle birleştirip mükemmelliğe ulaşabilen mekanlara imza atmak.

Bu çizgide konut/işyeri tasarım ve uygulamasının yanısıra anahtar teslim konsept projelerimizle hizmetinizdeyiz. Yapmanız gereken sadece hayalinizi bizimle paylaşmak.
Vizyon
poliüretan köpük, poliüretan ankara, sprey poliüretan, ankara poliüretan, poliüretanİleri teknolojinin sunduğu yenilikleri kullanarak Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli hizmet vererek tüm müşterilerimizin hayat boyu en güvendiği marka olmak ve satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik üstünlüğümüzü devam ettirerek sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.

Bu doğrultuda çevre ve doğaya olan hassasiyetimizi en üst seviyelerde tutarak yüksek sorumluluk bilincimizi korumak ve bu konularda sektörde ve toplumda örnek model olmaktır..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*